Klasa Medialna

Media.

to zajęcia stworzone z myślą o dzieciach, które marzą o występach w telewizji , w reklamach, karierze YouTubera lub influencera, ale nie miały jeszcze możliwości sprawdzić swoich sił przed kamerą.

W trakcie zajęć tworzymy ramówkę dziecięcej telewizji internetowej, w której gwiazdami – prezenterami, aktorami, reporterami – są nasi uczestnicy.

W programie zajęć będzie:

🍍sondy,

🍍teledyski,

🍍wywiady,

🍍relacje oraz

🍍programy tematyczne: kulinarne, artystyczne, sportowe.

Wspólnie stworzymy scenariusze programów na bazie zainteresowań i pasji naszych Uczestników. Dzieciaki uczą się pracy z kamerą i mikrofonem, budują pewność siebie, pracują nad dykcją, zdobywają doświadczenie w pracy na planie filmowym.

Szczegóły.

Cena: 350 zł./mies.

Termin spotkań: termin w przygotowaniu, ale można się zgłaszać :)

MIEJSCE SPOTKAŃ: BPN-T ul. Żurawia 71 BIAŁYSTOK

Częstotliwość spotkań: raz w tygodniu | 120 min.

Okres nauki: POZIOM BASIC Październik 2024 - Czerwiec 2025 // MOŻLIWOŚĆ KONTYNUACJI NA POZIOMIE PRO Wrzesień 2025 - Czerwiec 2025

Trener: Tomasz Czech

Kategoria wiekowa: 10+

Oprogramowanie: Davinci Resolve, Canva, Cupcat

Czego Cię nauczymy.

W ramach cotygodniowych spotkań wraz z trenerem KLASY MEDIALNEJ ćwiczymy role, teksty, scenki, wywiady, sondy. Raz na kilka spotkań odwiedza nas reelmaker, czyli twórca rolek na social media. Z kolei raz na semestr przyjeżdża operator z kamerą i oświetleniem, a sala lekcyjna zamienia się w plan zdjęciowy i ruszamy z nagraniami długiego formatu. Efekty pracy dzieci rodzice mogą regularnie obserwować na YouTubie oraz na kanałach social media Talentownia KLASA MEDIALNA na Facebooku, Instagramie, TikToku.

Twoje zgłoszenie zostało wysłane!
Oops! Coś poszło nie tak, upewnij się, że uzupełniono wszystkie pola!

Sprawdź też...

No items found.